Mūsu durvis — tas ir labākais cenas un kvalitātes apvienojums!
Plus nevainojami izpildes laiki un serviss.


Izteiciens „Mana māja — mana pils” šobrīd ir ļoti aktuāls.
Ja vēlaties savai „pilij” atrast drošu aizsardzību, tad esat īstajā vietā.


FIRMA „SveVaDa” piedāvā saviem klientiem augsti kvalitatīvu produkciju par izdevīgām cenām. Šīs kombinācijas dēļ jau 12 gadus mūsu uzņēmums veiksmīgi darbojas Rīgā un citās Latvijas pilsētās.
  
Mūsu pasūtītāju vēlmju izpilde — mūsu pamatuzdevums!

 
Pateicoties saskaņotam profesionāļu kolektīva darbam, pareizai cenu politikai un atbilstošai produkcijas kvalitātei, šo gadu laikā esam ne tikai izpildījuši ne viena vien tūkstoša klientu vēlmes, bet arī pieteikuši sevi kā tērauda durvju ražošanas profesionāļus un uzticamus partnerus.


Nevainojams serviss, ātra pasūtījuma izpilde, zemas cenas!

 
Mūsu firmas galvenais darbības virziens ir pastiprinātu un pretuzlaužamu tērauda durvju, paceļamu un rūpniecisku durvju, garāžu vārtu izgatavošana, uzstādīšana un tirdzniecība. Mēs kā tērauda durvju profesionāļi izgatavojam tikai kvalitatīvus izstrādājumus un sniedzam pakalpojumus, kas saistīti ar to piegādi un uzstādīšanu. Nodrošinām arī garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu.

 
Mēs uzprojektēsim un izgatavosim durvis pēc jūsu individuālajām vēlmēm!

 
Visu veidu ieejas durvis ir paredzētas dažādu telpu (mājas, dzīvokļa, biroja utt.) drošībai, lai novērstu nesankcionētu iekļuvi tajās. Šai sakarā ir izvirzītas īpašas prasības tērauda durvju ražošanas tehnoloģijai, kas nodrošina to izturīgumu, drošumu un sarežģītu uzlaušanu. Mūsdienu tērauda durvīm, kas izgatavotas, ņemot vērā visas prasības un standartus, ir daudzas priekšrocības. Piemēram, tērauda durvis praktiski nav iespējams sabojāt, jo tās ir izgatavotas no kvalitatīviem materiāliem. Tādējādi tās arī nav viegli uzlaužamas, kā arī tās raksturo cenas un kvalitātes rādītāju proporcija.

 
Mūsu durvis — drošuma, skaistuma un uzticamības garants!


Šobrīd tērauda durvju tirgū tiek piedāvāts ļoti plašs preču klāsts, kas aptvers jebkuras, pat visprasīgākās, vajadzības. Tirgus pamatā ir cilvēka dabiska vajadzība pēc personiskā mitekļa drošības un neaizskaramības.


Mitekļa drošība — vissvarīgākais jautājums, kam būtu jāpievērš uzmanība neatkarīgi no mitekļa veida — vai nu tas būtu dzīvoklis, vai pilsētas māja, vai vasarnīca.


Tērauda durvju speciālisti


Ja Jūs konkrēti zināsit, kādas durvis vēlaties, tas ļaus vienkāršāk orientēties lielajā durvju tirgū. Mūsu firmas kvalificēti konsultanti un projektētājs ir allaž gatavi Jums palīdzēt izvēlēties un izprojektēt durvju un citu mūsu izstrādājumu modeļus, ņemot vērā Jūsu gaumi, vajadzības un materiālās iespējas.
Visas metāla durvis tiek izgatavotas pēc individuāliem izmēriem. Šī iemesla dēļ pie Jums BEZ MAKSAS izbrauks mērītājs-projektētājs, kas Jūs konsultēs par jautājumiem saistībā ar tērauda durvju konstrukciju, apdari, slēdzenēm un uzstādīšanu.

 
Metāla durvīm piedāvātās garantijas
Servisa apkalpošana

 
SIA „SveVaDa” piedāvā 2 gadu BEZMAKSAS garantijas laiku tērauda durvīm un slēdzenēm, kā arī servisa apkalpošanai. Visu mūsu klienti nepieciešamības gadījumā var izmantot pēcgarantijas un servisa apkalpošanu.


Mēs piedāvājam lielisku kvalitāti par lielisku cenu!


Un pats galvenais — nekādu izplatītāju uzcenojumu! 

home email